Obrazek

Chcete Nám něco sdělit či pochválit a doporučit Nás někomu kdo navštíví naše stránky.

Máte možnost!.

Prosím nepoužívejte na objednávku či dotaz k ubytování.

Náhledy fotografií ze složky Kdo tady byl a nechal se vyfotit

(rodina Kolářova, 4. 1. 2013 17:16)

Děkujeme za příjemné ukončení roku 2012.Jako vždy,pohoda a boj,vracet se do běžné reality života.

vše nej

(Kuba Kolibřík, 31. 12. 2012 14:55)

Celému Yukonu co nejšťastnější vstup do nového kalendářního roku a v jeho průběhu pokud možno jen samé bezproblémové cvoky :-)

P.S: to zelíčko s křenem nemá chybu, medicínka na žaludeček i na chřipečku, díky!

úžasné, krásné, překrásné

(Jan Ondra, 27. 12. 2012 11:51)

Ty keci si snad píšete samy nebo k vám jezdí jen cvoci.

Re: úžasné, krásné, překrásné

(Nevolnice Yukonu, 28. 12. 2012 21:17)

napsal majitel pan Jeník....chichi,chacha,chocho.........zastane se mě někdo???Mám vás ráda,on taky......no,znáte ho,určitě přání do nového roku.Je zkrátka svůj.

Chvilka poezie (ze stesku)

(Kuba Kolibřík, 26. 11. 2012 18:55)

To místo, kde zastavil se čas
v představách vítám stále znova
vracím se vždy s radostí zas
a jen těžko hledám dojetím slova

pro čistou duši nedotčené přírody
něžné pohlazení letních luk
chvíle nefalšované pohody
v klinči smrků osamělý buk

pro nebe blankytné a vůni lesa
pro půvabné pahorky a doliny
pravé přátelství do kamene tesá
kdo s upřímným srdcem vchází v tyto končiny

na světě najdeš spoustu krásných a půvabných míst
na Yukoně najdeš i pravé přátele!

Re: Chvilka poezie (ze stesku)

(Yukoňáci, 15. 12. 2012 21:22)

Kubo,sluníčko naše!Děkujeme...přiznáváme....máme tě rádi,tak nějak patříš mezi nás......svou partu přátel ještě naštěstí mám!Díky.

Bohouš

(Heslo-pejskaři, 14. 12. 2012 19:53)

Pěkné svátky,hodně dárků,zdravíčka a stále stejnou dobrou náladu.Moc se k vám těšíme,popijeme,ukončíme další rok-no není to fajn?Pro vás práce,pro nás odpočinek na těle i duši.

Díky za pomoc!

(Kamil,Radek, 26. 8. 2012 12:52)

Ještě jednou děkujeme za naši záchranu v deštivém počasí,za ochotu v pozdních večerních hodinách.Máte to na Yukonu nádherné,stálo to určitě hodně námahy.Ceníme si hlavně bezvadného přístupu,který není všude samozřejmostí.Přejeme ať se daří a již nyní se k vám těšíme.Díky.

Super dovolená

(Brňáci,Zlíňáci a Pražák, 13. 8. 2012 8:50)

Děkujeme za kamarádský přístup a nádherné zázemí Yukonu,kde jsme prožili nádhernou dovolenou . Těšíme se na další setkání u vás.

poděkování

(Kuba Kolibřík, 26. 6. 2012 16:32)

Ještě jednou moc díky za nádherné narozeniny, opravdu moc si toho vážím, zase bylo u vás moc krásně a všem se tady strašně líbilo, díky a hned jak se uzdravím, musím se na vás přijet podívat:-) !!!

kniha o yukonu

(teta z Brna, 13. 6. 2012 20:33)

Ne že bych chtěla dělat reklamu, ale když vidím název Vašeho klubu, dám Vám sem tento odkaz - tuhle knihu napsala jedna trampka původem z Brna, nyní žijící na skutečném Yukonu, na stránkách je s ní bezvadný rozhovor:

Děkujeme.

(Spolek turistů Praha, 8. 5. 2012 19:37)

Díky za kamarádský přístup,krásné setkání s Vámi na Yukonu.Máme nádherné vzpomínky plné smíchu, radosti a těšíme se na další setkání.

Ahooj

(Kuba Kolibřík, 15. 4. 2012 15:38)

Ahooj Yukoňáci, pěkně vás zdravím z práce a dost mě mrzí, že tam nemůžu být s vámi, ale Brno teď žije hokejem a my prací, snad se nám podaří příští víkend alespoň na otočku zastavit, mějte se tam všichni moc krásně a ať se vše daří!!!

Ahooj

(Kuba Kolibřík, 1. 4. 2012 12:50)

Ahooj Yukoňáci, už se těšíme na příští víkend, ze soboty na neděli bychom se i ubytovali, bude -li volno. Všechny moc zdravíme a Honzíčkovi přejeme pevné nervy s novou sněhovou nadílkou, ale myslím že může být v klidu, jedná se o poslední marné záchvěvy paní Zimy! Mějte se krásně a příští sobotu ahooj!!!

P.S.: Happy se vysekal se Semtou na běžkách a prý chodí po třech nohách, tak si ty Krkonoše chudák moc neužila!

Yukon,paráda!

(Rodina Kolářova Praha, 13. 3. 2012 18:35)

Poprvé na Yukonu,počasí trochu nepřálo-nevadí.Vynahradili jsme si to fajn večery u harmoniky a dobrého PARDÁLA.Bramboráky - lahůdka!Mějte se na Yukonu,tak nějak pohodově a příště určitě opět u Vás!

Ahooj

(Kuba Kolibřík, 2. 3. 2012 18:12)

Ahoj Yukoňáci, minulý prodloužený víkend u vás byl naprosto vynikající, zítra se za váma na chvíli chystáme a už se nemůžeme dočkat. Takže příjemný, ničím nerušený páteční večer a zítra Na shledanou!

P.S.: Nový hajný z Yukonu nemá konkurenci!

Jak jinak?

(Pepa,Radek,Jája a spol., 2. 1. 2012 18:47)

Konec roku-začátek příštího kde jinde,než na Yukonu.Bylo to fajn,pohodička,hrozně rychle to uteklo a těšíme se na další akci u vás.Přejeme ještě jednou hodně zdraví v roce 2012,děkujeme za báječnou atmosféru a děkujeme,že jste stále tak stejní a naprosto lidští.Kdo tam byl,pochopí.

Díky

(Kuba Kolibřík, 1. 1. 2012 18:09)

Ješťe jednou moc děkujeme za krásný pobyt, trpělivost, vstřícnost a hlavně vřelou a přátelskou atmosféru. Máme vás moc rádi a moc rádi se k vám vracíme. Je to tady jedinečné a ta novoroční polívečka, ta byla prostě vynikající! Budeme se těšit na brzkou shledanou! Užijte si plnými doušky zasloužených pár dnů volna a načerpejte síly na další hosty. Děkujeme!
Kuba, Petra a Petr

Každý rok končí na Yukonu.

(Heslo -Śtamgasti, 8. 12. 2011 14:32)

Každý rok uzavíráme na Yukonu,již několik let.Stříháme metr,už se to blíží.Všichni jsme natěšení a slibujeme,že Vás necháme trochu odpočinout.Tak pěkné svátky a potom hurá jedeme k Vám.

Cestou necestou :-)

(Petříčci z Brna, 26. 7. 2011 10:39)

Milí Yukoňáci,
víkend strávený u vás se rovná očistnému balzámu :-)
Činorodost, která je u vás pokaždý, srdečnost vás všech :-) přátelská atmosféra, pohoda, klid. Jednoduše balzám, kterým se obalíme hned po příjezdu k vám.
Děkujeme.